Onze verhalen.

 • Techtalent van start!

  Gisteren ontvingen we 20 jonge ingenieurs in spe voor onze eerste sessie van ’techtalent’. In samenwerking met de provincie Oost-Vlaanderen en Fablab factory dompelen we creatieve jongeren onder in een wondere wereld vol innovatie. De kinderen leerden werken met makerstudio, een digitaal tekenprogramma dat ons de komende weken gaat toelaten met o.a. lasercutters, 3D-printers, vinylsnijders…

  Lees meer: Techtalent van start!
 • wiskunde in het dagelijkse leven.

  Vandaag hadden de leerlingen van 2OK1 de kans om achter te schermen te kijken bij bakkerij ‘De Vesten’. De bakkerij werd vorig jaar verkozen tot ‘beste bakker van Geraardsbergen’ en bakker Johan gaf ons vandaag inkijk in zijn atelier. Dit alles stond in teken van ‘wiskunde in het dagelijkse leven’, zodat de leerlingen konden ontdekken…

  Lees meer: wiskunde in het dagelijkse leven.
 • darts.

  Iedere donderdagmiddag kunnen onze leerlingen hun darts-skills trainen. Ze spelen in twee niveaus zodat iedereen een leuke wedstrijd kan spelen. Het hoofdrekenen wordt onbewust mee getraind.

  Lees meer: darts.
 • najaarseetfestijn

  Op zaterdag 18 november verwelkomen wij jullie graag in ons schoolrestaurant van 11.30 u. tot 14 u. of van 17.30 u. tot 21 u. voor ons jaarlijks eetfestijn.  Op het menu staan: Nadien kan u genieten van een heerlijk huisgemaakt dessert in onze mediatheek die we voor deze gelegenheid omtoveren tot een gezellig praatcafé. Inschrijven…

  Lees meer: najaarseetfestijn
 • dag van de jeugdbeweging

  Vrijdag vierden we de Dag van de Jeugdbeweging op school! Laten we onze uniformen met trots dragen en herinneringen delen aan de geweldige avonturen die we hebben beleefd. Deze dag kan natuurlijk niet zonder een aantal leuke spelletjes. #DagVanDeJeugdbeweging

  Lees meer: dag van de jeugdbeweging
 • eet lokaal

  Vandaag is het ‘Eet lokaal’ We steunen met onze school de lokale appelboer en verkopen appels. Er werden door onze leerlingen massaal appels gekocht en deze werden met veel smaak opgegeten ‘Korte keten, lekker eten. Kies voor groenten en fruit van bij ons’

  Lees meer: eet lokaal
 • aardrijkskunde in de praktijk

  Onze tweedejaars gingen deze week voor aardrijkskunde op wandel in Geraardsbergen. Gewapend met een routekaart en opdrachtenfiche in de hand gingen de leerlingen op zoek naar 5 verschillende locaties ‘X’ in de stad. Tijdens het uitstapje mochten foto’s zeker en vast niet ontbreken en daar mocht al eens voor geposeerd of gek voor gedaan worden…

  Lees meer: aardrijkskunde in de praktijk
 • leerlingenraad

  Tien stralende superhelden werden gekozen om een plaats te nemen in de leerlingenraad. Hun namen zijn: Elise Baetens, Gabriel Komrah, Néa Dehaene, Lily Wilmot, Wout De Bisschop, Lieselotte Van Den Nest, Ziva De Smet, Yorben Van Wymeersch, Sainabou Samateh en Senne Roedsens. Maandelijks komen ze samen om te brainstormen over het schoolleven. Nadenken en ideeën…

  Lees meer: leerlingenraad